Tesettür Büyük Beden Abiye | Sahranur.com/blog

Tesettür Büyük Beden Abiye | Sahranur.com/blog

27 Aralık 2017

      Abiye konusu hanımların en önem verdikleri konudur. Zira hanımlar abiyeleri düğün, dernek, nişan, nikâh, sünnet ve önemli geceler gibi gecelerde giydiğinden en güzel olmak istedikleri gecelerde giyerler Bu yüzden de abiye kıyafetlerini mağazaları tek tek gezerek, askılarda bulunan kıyafetlere itina ile bakarak büyük bir özenle seçerler. Fakat bu konuda maalesef ki büyük beden kullanan hanımların fazla seçeneği yoktur. Çünkü onların seçenekleri bu konuda öyle az ve sınırlıdır ki. Özel geceler için büyük beden tesettür abiye elbiseler, döpiyesler, pantolonlar konusunda hep uzaktan bakan büyük beden kullanıcısı bayanlar, hep bu tarz giysiler küçük bedenlerde olduğundan uzaktan bakarak ne bulurlarsa giymek zorunda kalmışlardır. Ancak bu güne dek. Zira artık  tesettür büyük beden abiye giysiler çalışan sitemiz var. Artık siz büyük beden tesettür giyimi kullanıcıları da sitemizi ziyaret ederek istediğiniz abiye kıyafeti seçebileceksiniz. Abiye konusunda sizlere koca bir derya sunan sitemiz, birbirinden güzel, renk renk, çeşit çeşit giysileri gözlerinizin önüne seriyor.

      Abiyelerin en gözdelerinden olan brokar tuvaletler, payetli tuvaletler, ışıltılı tuvaletler, simli kumaşlardan dokunan tuvaletler, bronz renkli, altın –gümüş renklerindeki tuvaletler, tafta, dantel tuvaletler, metalik renklerdeki canlı renkli tuvaletler, ipekli tuvaletler abiye gece ürünlerimiz arasında mevcut olup, sizlerin beğenisini bekliyor. Bunun dışında iki parçalı gece abiyeleri de sizlerin beğenebileceği niteliklerde. Kabartmalı, aplikeli, incili, zincir detaylı ceket ve uzun etek formundan oluşan bu parçalarda güzellikleriyle gözleri doldurmakta. Abiyelerimizin üst parçaları isteğe göre kübik kısa ceketlerden oluşurken, isteğe göre de uzun ceket formlarına sahip. Bunun dışında etek tasarımları da bazı takımlarda pileliyken, bazı abiye etek formları çan, kalem, kloş ve kabarık formlardadır. Yine gece kullanımları için abiye feraceler, gece kullanımlık kaplar, gece pelerinlerimiz mevcuttur.

      Bunun dışında daha sakin abiye isteyen büyük bedenli bayanlar içinde, büyük beden döpiyesler, yine ceket ve pantolon kombinlerimiz de mevcuttur. Keten, kadife, saten, ipekli, tafta kumaşlardan özel gece ve abiye için oluşturulan bu kıyafetler, kumaşlarının güzelliğiyle dikkatleri üzerine toplamakta. Aynı giysilere mahkûm kalıp, sürekli aynı giysileri giymek zorunda kalan büyük bedenli bayanları artık bu mecburiyetten kurtaracak olan sitemiz, ürünlerinin bolluğu ve günlük, spor giyim kategorileriyle sizleri büyük bir sevince ve yüzlerce kıyafete boğacak. Bu sayede de özel gecelere artık aynı kıyafetler zorunluluğundan kurtularak, sizlerde modayı takip etme ve modaya uyabilme konforuna sahip olabileceksiniz. Böylece düğünler, dernekler, nikâh törenleri, sünnet düğünleri, özel geceler, davetler, emekler sizlerin de zevkinizi konuşturabileceğiniz gecelere dönüşebilecek. Artık sizlerde diğer bayanlar gibi moda konusunda yarışacak ve abiye kıyafetleriniz konusunda kendinizden bahsettirebileceksiniz. Yapacağınız tek şey sadece ürünlerimizi inceleyerek kendinize uyacak en güzel renkleri sipariş etmek ve uygun fiyatlarımızdan faydalanmak olacaktır.

 

 Kolay ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz //www.sahranur.com/  ‘la alışverişin tadını çıkarın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.