Tesettür Yelek | Sahranur.com/blog

Tesettür Yelek | Sahranur.com/blog

18 Aralık 2017

Tesettür Yelek

Bakımlı olmak yalnızca açık kadınlara özel bir durum değil aksine tüm kadınlara özel bir durumdur. Hatta son yıllarda tesettürlü kadınların çok daha bakımlı ve şık olduklarını hepiniz çok iyi bilirsiniz. Birçok tesettürlü kadın üzerine giydiği kıyafetten eşarbına, çantasından ayakkabısına kadar çok daha şık görünürler.

Tesettür modası birçok kadını kapanmaya özendirecek kadar şık ve güzel görünmekte. Modacılar bu konuda da kendilerini bir hayli geliştirmiş ve sınır tanımayan hayal güçlerini tesettür modasında da göstermişlerdir. Tesettür modası baştan aşağı bir tasarım harikası olma yolunda bir hayli ilerlemiş durumdadır. Nitekim böylesine güzel ve şık görünen kadınlara bakınca hakkettiklerini düşünmemek elde değil.

Tesettür modasının en önemli unsuru eşarplar olduğu düşünülse de diğer parçalar da bir o kadar önemlidir her biri birbirini tamamlamaktadır. Eşarp, etek, gömlek, elbise, bluz, ayakkabı, çanta, takı ve aksesuarlar derken son zamanlarda tercih edilen tesettür yelek modelleri de kadınların şıklığına şıklık katmaktadır.

Tesettür Yelek Ne Tür Kıyafetle Kombin Yapılabilir?

Şıklığın en önemli unsuru doğru kombini yapmaktır. Giydiğiniz kıyafetin her bir parçasının birbirine uyumu bir hayli önemlidir. Uyumdan kasıt yalnızca renkler değil hangi bluzle hangi eteği, hangi ayakkabı ve çantayı, hangi elbise ile hangi takıyı gibi bir çok ayrıntı şık görünmek için oldukça önemlidir. Tesettürlü bayanlar bu uyuma son derece önem vermektedir. Tesettür yelek in hangi parça ile kullanılacağı da şık görünümünüzün önemli bir etkenidir.

 

Pantolon ve Yelek Uyumu

Pantolon üzerine tercih edilen yelekler son derece şık bir görünüm sergilemektedir. Salaş bir görünüm seven kadınlar, düz paça bir pantolon üzerine hafif bol bir gömlekle birlikte uçuş uçuş uzun bir yelek tercih edebilirler. Ya da gömlek yerine hafif salaş bir bluz giyerek ve üzerine uzun bir kolye takarak da aynı şıklığa erişebilirler.

 

Etek ve Yelek Uyumu

 

Tesettürlü kadınların çoğunlukla tercih ettiği kıyafet eteklerdir. Etekleri üzerine giydikleri parçalarla şık bir görünüme ulaşmayı başarırlar. Belden aşağı doğru bollaşan bir etek üzerine dar bir bulz ve ya gömlek ve üzerine de kısa bir yelek giyerek son derece şık görünebilirler. Dar ve düz inen bir etek üzerine uzun salaş bir yelek giyerek de oldukça şık görünürler.

 

Elbise ve Yelek Uyumu

 

Elbiseler kadınların bir simgesidirler. Tesettürlü veya tesettürsüz her kadın elbise giymekten büyük keyif alır ve elbisesiyle kendini bir hayli şık hisseder. Elbisenin üzerine ister kısa ve dar, ister uzun ve salaş bir yelek tercih edebilirler. Doğru renk uyumuna ve parçaların birbirini tamamlamasına dikkat etmeleri yetecektir şık görünmeleri için.

 

Basit bir yelek ile şık görünmek istiyorsanız sitemizi takip ederek istediğiniz şıklığa ulaşabilirsiniz, Çünkü sitemizde istediğiniz renk ve modellerde yelek çeşitleri mevcuttur. Tesettür modasının en yeni parçalarını sitemizde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.